Bir düğünün nasıl bir düğün olacağı hakkında davetliler, davetiyelerini ellerine aldığında biraz olsun fikir edinirler. Siz davetiyenizin misafirlerinizde nasıl bir etki bırakmasını isterdiniz? Davetiyeniz sıradan bir davetiye olmasın, akıllarda kalsın istiyorsanız size farklı bir fikir öneri: El emeği göz nuru davetiyeler!

Davetiyelerin en çekici özelliği bu davetiyelerin sadece kişiye özel tasarlanması ve yapılması yani davetiyelerinizin bir başka örneği kimsenin düğününde olmayacak. Bu davetiyeler; klasik davetiyelerden farklı olarak üç boyutlu tasarımları ile misafirlerinizin dikkatlerini daha ilk dakikada çekeceklerdir. “Hımm, davetiyelerine bu kadar özendiklerine göre, düğünleri kimbilir ne kadar güzel olacaktır.” Hemen eklemeliyim ki, gelmeyecek/gelemeyecek olanlar belki yine gelmeyeceklerdir ama bu davetiyeyi görünce düğün organizasyonunuz hakkında epeyi meraklanacaklardır.

Davetiyelerin üretiminde, el yapımı kağıtlar, ham ipek, vintage pullar, rengarenk boncuklar, tarçın çubukları, mumlar, dokulu kağıtlar, püsküller, deniz kabukları..vs gibi materyaller kullanılarak hayalinize ve temanıza en uygun tasarımlar ortaya çıkarılıyor. Bu davetiyelerle istediğiniz bir hikâyeyi anlatabilir, klasik davetiye metinlerden daha samimi bir dil kullanabilirsiniz. Hatta sadece davetiye ile kalmayıp seçtiğiniz temanın bütünlüğünü yansıtabilmesi için size özel tasarımınızı nikâh şekerinize ve masa kartlarınıza da uygulatabilirsiniz. Ayrıca tasarım ürün deyince gözünüz korkmasın, fiyatlar 1,5TL ile 7TL arasında değişmekte. Yani herkesin bütçesine ve hayaline göre uygun bir tasarım oluşturabilmesi pek mümkün.

Davetiyelerinizin siparişi için düğün tarihinizden 10 gün önce sipariş vermeniz yeterli. Yaz aylarındaki yoğunluğu göze alarak bu işi son dakikaya bırakmamanızı tavsiye ederim. Sadece düğünleriniz için değil; bekârlığa veda, doğumgünü partileriniz, babyshowerlarınız, kına geceleriniz için de kullanabileceğiniz 3 boyutlu el yapımı davetiyeler, bence bu sezon düğünlerde çok sık karşılacağınız objeler olacak, benden söylemesi…

Bunca güzel şeyi anlattıktan adres vermemek olmaz değil mi? El yapımı davetiyeler için tasarımcı Selen Özakhun’a ulaşabilirsiniz. Tanıştığınızda eminim sizde bir işin nasıl bu kadar içten ve sevgi ile yapıldığını hissedecek ve tüm hayallerinizi rahatlıkla ona aktaracaksınız. Bir şey daha… Bu güzel davetiyeleri kargo ile göndermek yerine daha farklı bir şekilde sunmak mı istiyorsunuz? Arayın Back-Up’ınızı, haftaiçi 10.00-18.00 arası düğün ve etkinlik danışmanınıza sorun! Keşke herkesin bir Back-Up’ı ve düğün danışmanı olsa!

Back-Up Etkinlik ve Düğün Danışmanı Esra Rakıcıoğlu yazdı…