Anneler günü geldi. Bazılarımız bir, bazılarımız iki anneye hediye alacak. İster annenize ister kayınvalidenize hediye alın, doğru hediyeyi almak için annenizin nasıl bir karakteri olduğunu tespit etmenizde fayda var.

Anneniz İŞKOLİK ise,
Hiçbir şey için vakit bulamadığından şikayetçidirler. Her işi kendi yapmayı seven ve işleri delege etmekten hoşlanmayan karakterlerdir. Pratiklik hoşlarına gider ve zaman onlar için en değerli şeydir. İşte o zaman ona, sırtından yük alabileceğiniz bir hediye almalısınız. Mesela yazlık kışlık yapma derdinden onu kurtarmak veya yenilenmesi için bir stil danışmanı tutabilir ve gardırop detoxu hediye ederek onu büyük bir külfetten kurtarabilirsiniz.

Anneniz MÜKEMMELİYETÇİ ise,
Mükemmeliyetçi kişiler en zorlarıdır çünkü karşısındakinden de mükemmel olmasını beklerler; dolayısıyla da mükemmel hediye beklentisi içinde olurlar diyebiliriz. Zevklerini çok iyi takip etmeli ve alacağınız hediyenin en iyi modelini ve şeklini almalısınız. Ayrıca hediyeyi şık bir şekilde paketleyerek mutlaka özel bir tebrik kartı da eklemeyi unutmamalısınız. Eşinizle beraber yapacağınız annenizin adını taşıyan kişiye özel parfüm hediyesi değişik bir hediye olacaktır.

tk-1705-2Anneniz ROMANTİK ise,
Her anne Anneler Gününde biraz duygusaldır. Genelde duygusal insanlar hislerini yüzlerine yansıtan kişilerdir. Böyle kişilere daha duygusal, örneğin anılarla ilgili hediyeler verilmelidir. Aile albümü yapmak, onun yemek tariflerinden oluşan bir yemek kitabı hazırlayarak özel olarak ona bastırıp vermek onu çok mutlu edebilir.

Anneniz GENÇ ise,
Evet, bazı insanlar asla yaşlanmaz ve ruhları gençtir; enerjileri çok yüksektir. Yenilikçidirler, öğrenmekten gelişmekten sıkılamaz bıkmazlar; kısacası cin gibidirler. Siz onlardan daha da cin olup onları mutlu etmelisiniz. Kişisel gelişim kursları onlar için biçilmiş kaftan olabilir. Sanat tarihi, müzik, siyaset, sinema vb. konularda gündüz veya hafta sonu belli saatlerde kurslara yazdırabilir ve bunu çok şık bir karta yazarak hediye edebilirsiniz.

Anneniz DOĞA DOSTU ise,
Doğa dostu kişiler toprağı çok severler. Ekmek biçmek, çim çiçek ekmek ve temiz hava onlar için çok önemlidir. Yeni trend olan sağlığın ve doğallığın anahtarı çiğ beslenme (Raw food) ile ilgili yeni çıkan bir yemek kitabı annenizin ufkunu açacak ve onu mutlu edecektir.

Back-Up Stil ve Alışveriş Danışmanı Tülin Kermen