İşte, Back-Up üyelerinden gelen talepler.

* Üyemiz, piramitlerin taş ağrılığını öğrenmek istemiştir. Örnek olarak Kefren Piramidi’nde toplam 2 milyon 300 bin taş bloğu ve granit kullanıldığı, taş bloklarının herbirisinin ağırlığının 2.5 ton olduğu iletildi. Büyük taş blokların ağırlığı ise yaklaşık 9 tondur.

* Üyemiz, ağustos ayında Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek olan İlhan İrem konseri için 2 bilet alınarak Zonguldak’a teslim edilmesini istedi; Biletix’ten temin edilen biletler kargoya teslim edildi.

* Üyemiz, Hizmet Hattı’mızı arayarak asansörde kaldığını ve yardım istediğini belirtir. Acil bir durum olması sebebiyle üyemizin iş arkadaşı aranarak detaylı adres alındı. Bölgenin muhtarı ile iletişime geçilerek acil yardım istendi. İlgili kişiler adrese ulaşarak üyemizin asansörden çıkarılmasına yardımcı oldu.

* Üyemiz, belirttiği marka/modelde cep telefonunun alınarak Atatrük Havalimanı iç hatlara teslim edilmesini ister. Araştırma sağlanarak en yakın AVM’den bulunan telefonun teslimatı tarafımızdan sağlanmıştır.

* Yeni VIP Plus kart sahibi üyemiz, yabancı ülekeden gelen misafirleri için limitleri dahilinde ücretsiz transfer istemiştir. Misafirler, havalimanında yabancı dil bilen şoförlerimiz ve isimlikle karşılanarak otellerine ulaşımı sağlandı.

* Üyemiz, yakının düğününe giderken altın almayı unuttuğunu belirtmiştir. Akşam saatlerinde açık kuyumcu bilgisine ulaşıldı. Tam altın kuryemiz tarafından alınarak düğün salonunda üyemize teslim edildi.

* Üyemiz, Candan Erçetin’in Taksim’de çekilden bir klibinin olduğunu belirtir. Arkasından kalabalık ile yürür der ve şarkıyı hatırlatmamızı ister. Üyemize ‘Hangi Aşk Adil ki’ olduğu iletildi.

* Üyemiz, Hizmet Hattı’mızı arayarak doğum günü organizasyonu için 30 adet uçan balon istemiştir. Değişik renklerde balonlarla kuryemiz tarafından üyemizin arkadaşına süpriz teslimat yapılmıştır.

* Üyemiz, Cem Yılmaz’ın gösterisine 4 adet bilet alınmasını ve ev adresine teslim edilmesini istedi, teslimat yapıldı.