Bir düşünün, gün boyunca vaktinizin kaçta kaçı iş yerinde geçiyor? Çoook değil mi? Soğuk terler döküp, paniğe kapılmaya mahal vermeyin… Zira elimizde, ‘Keyif alarak çalışmak mümkün’ fikrine inanıyorsanız, bahsini edeceğimiz kitap tam da size göre…

İdil Türkmenoğlu’nun Elma Yayınları’nda çıkan kitabı ‘Pozitif Yönetim – İşyerinde Keyifli Ortam Yaratmak’ hem yöneticilere hem de çalışanlara, keyifli çalışmanın ipuçlarını sunuyor. Kitaptaki öneriler ve hayata geçirilen uygulamalar size yol gösterecek ve yepyeni fikirler, size özgü eğlenceli çalışma yöntemleri bulmanızı sağlayacak…

Peki, fikir güzel ama bunu uygulamak bu kadar kolay mı? ‘Zamanım yok’, ‘Yapamam’, ‘Bizde olmaz’, ‘İzin vermezler’, ‘Bütçe çıkmaz’ gibi cümleler dökülüyor mu ağzınızdan? Bu düşünsel engellerle baş ederken pozitif yönetim yaklaşımı size ışık tutacak. Yazarın sunduğu bakış açısı her şeyi yeniden görmenizi sağlayacak. Bakın İdil Türkmeoğlu, bunu kendi cümleleri ile nasıl özetliyor:
“Bugün, biz dâhil tüm çalışanlar ‘pozitif yönetilen’ işyerlerinde olmayı tercih ediyor. Bu kitapta ‘Pozitif Yönetim’ kavramını alıştığımız yönteme ek bir seçenek olarak önünüze çıkartmak istedim. İşimizi keyifli hâle getirmek, tutkuyla çalışmak, bağlanmak, güçlü yönlerimizin farkına varmak, işimizde yapıcı olmak ve engellerden güçlenerek çıkmak ‘Pozitif Yönetim’in alt başlıkları. Pozitif yönetim kavramlarını, biraz ‘neden’i ile bolca örnekleri ile okuyacaksınız. Ve umarım sizin de hayatınız değişecek…”

Bu sabah itibarıyla işyerinde keyifle çalışmanın mümkün olduğuna inanın ve ‘Pozitif Yönetim – İşyerinde Keyifli Ortam Yaratmak’a bir göz atın… İşyerinizde bu pozitif etkiyi yaratmak size ve şirketinize ne mi kazandıracak? Hem keyif hem de başarı!

Back-Up üyeleri; piyasa fiyatı 13 TL olan ‘Pozitif Yönetim- İşyerinde Keyifli Ortam Yaratmak’ isimli kitabı, kendilerine sunulan indirim avantajı ile 10 TL’ya satın alabilirken, tüm Türkiye için geçerli olan ücretsiz kargo avantajından da yaralanabiliyorlar. Bu kitabı avantajlı olarak satın almak için tek yapmanız gereken (0212) 366 03 03’ü aramak…

***

Pazarlama geleceğinin şifrelerini çözmek!

Yönetici, patron, pazarlama uzmanı ya da öğrenci: İster iş hayatının tam ortasında olun ister geleceğinizi ‘pazarlama’ konusunda şekillendirmek üzere… Kariyeriniz ve uzmanlığınız pazarlama üzerineyse ya da pazarlama üzerine kurulacaksa, önümüzdeki 20 yılın pazarlama şifrelerine ulaşabileceğiniz bir kitap önereceğiz size!

Uzun yıllar pazarlama alanında danışman olarak çalışan ve aynı zamanda yazılarıyla bu alandaki fikir üretimine katkı sunan iki isim: Güventürk Görgülü ve Nesteren Şencan Görgülü’nün kaleme aldığı ‘Pazarlama 3.0‘: Hizmetlerin birbirinden farksız hale geldiği şu dönemde farklılık yaratmak ve bu farklılıktan sürekli kâr etmeye giden yolu keşfedeceksiniz.

Yeni çağın pazarlama anlayışını yakalamak için, teknolojinin getirdiği değişim dinamikleri yakalamak gerektiği ortada. Ortada ama bunu yaparken temel konulardan sapmamak; yeni pazarlama anlayışını kavrarken hızla değişmeye devam eden kavramlardan uzaklaşmamak da gerek! İşte ‘Pazarlama 3.0’ size, iş dünyasının ‘olmazsa olmaz’ kurallarını anlatırken, önümüzdeki 20 yıl içinde karşımıza çıkacak ‘yeni pazarlama anlayışının’ şifrelerini çözmenize de yardımcı olacak.

‘Pazarlama 3.0’ yalnızca pazarlama profesyonellerine değil, yöneticilere ve patronlara; özellikle de KOBİ patronlarına hitap eden bir kitap… Başarılı fikirlerden örnekler vererek; çok sayıda şirkette gözlemlenmiş bire bir uygulamalardan yola çıkarak anlatıyor konuyu. Dolayısıyla halihazırda pazarlama dünyası içinde var olan okuyucular kadar, bu dünyayı keşfedip geleceğini bu sektörde kuracak gençler için de faydalı olacak.

‘Pazarlama benim işim’ diyorsanız, bu şifreleri kaçırmayın!

Back-Up üyeleri; piyasa fiyatı 15 TL olan ‘Pazarlama 3.0 Yeni çağın pazarlama yaklaşımı’ isimli kitabı, kendilerine sunulan indirim avantajı ile 12 TL’ye satın alabilirken, tüm Türkiye için geçerli olan ücretsiz kargo avantajından da yaralanabiliyorlar. Bu kitabı avantajlı olarak satın almak için tek yapmanız gereken (0212) 366 03 03′ü aramak…